Medinės lauko durys

Medinės lauko durys - specialiai apšiltintos ir impregnuotos, Lietuviškai žiemai ir vasarai pritaikytos medienos masyvo durys.
Apsauga. Labai svarbu, kad projektuojant namą medinės lauko durys būtų apsaugomos nuo tiesioginių saulės spindulių ir nuo tiesioginio lietaus. Taip pat nuo sniego sankapų. Geriausiai apsaugai tinka niša arba fasadinis stogelis.

Durų konstrukcija

Medinės lauko durys gaminamos iš klijuoto 70 mm storio uosio arba ąžuolo medienos masyvo. Medinių durų konstrukcija yra apšiltinama 40 mm storio izoliacine medžiaga. Apšiltinta durų konstrukcija žymiai sumažina šalčio patekimą iš lauko. Panaikinami šalčio tilteliai. Montuojama juostinė spyna ir juostinė staktos plokštelė. Integruojamas vokiškas aliuminio slenkstis, kuris neleidžia susidaryti šalčio tiltams ar šerkšnui.

Stiklas

Medinės lauko durys gali būti stiklinamos jūsų pasirinktais stiklo paketais. Siekiant užtikrinti gerą šiluminę varžą, į duris montuojame kokybiškus stiklo paketus, kurie šilumos nuostolius sumažina iki minimumo.

Matmenys

Lauko durys gaminamos pagal jūsų individualius matmenis. Atvykstame išmatuoti įėjimo durų angos į jūsų objektą. Individualūs matmenys yra derinami su techinėmis medžio masyvo galimybėmis. Įsprūdinės lauko durys gali turėti arkas, viršlangius, praplatintą staktą ar kitus dizainos elementus.

Dizainas

Lauko duris gaminame pagal mūsų siūlomus ar jūsų pageidaujamus masyvo durų dizaino sprendimus. Mėdinėms iėjimo durims gali būti pritaikomi ir dauguma vidaus medinių durų modelių. Laukinių durų modeliai gali būti lakuojami, beicuojami jūsų pageidaujama spalva, kuri derėtų prie interjero ar namo eksterjero.

Garantija

Medinės lauko durys su įsprūdais (filingais) yra techniškai sudėtingas gaminys. Nekokybiškai pagamintos medinės lauko durys iškart apie save "praneš". Todėl mūsų gamybos medinėms lauko durims suteikiama net 5 metų garantija.