Medinės durys

  • Medinių vidaus durų konstrukcija susideda iš staktos ir varčios. Medinių durų varčia – medienos masyvo rėmas su įsprūdais ir dekoratyvinėmis juostomis (bagetais) arba be jų. Medinių durų varčios gaminamos su užlaida, o į staktą įleidžiama tarpinė. Tai užtikrina durų sandarumą, pagerina garso izoliaciją. Standartiškai medinės staktos gaminamos iki 120 mm pločio, bet gali būti praplatinamos pagal sienų storį. Galimi tiek stačiakampiai, tiek arkos formos durų staktų ir varčių variantai. Medinės durys gali būti su slenksčiu arba be jo.
  • Medžiagos. Vidaus durys gaminamos iš aukščiausios A/A kokybės medžio masyvo. Klijuojama uosio, ąžuolo ar kita mediena kruopščiai išdžiovinama iki 8±1 % drėgnumo. Tai užtikrina, kad jūsų namuose medinės durys nepraras geometrijos.
  • Apdaila. Medinės ąžuolo arba uosios durys dengiamos pagal jūsų pasirinktą spalvą ir būdą. Uosio ir ąžuolo durys gali būti dažomos, beicuojamos (balinamos, tamsinamos), alyvuojamos ar sendinamos pagal jūsų individualius reikalavimus. Naudojame aukščiausios kokybės Itališkas medžiagas. Daugiau - medienos padengimo būdai.
  • Vyriai ir užraktai. Į masyvo duris statomi reguliuojami itališki vyriai. Montuojamo tylaus uždarymo itališkas spynos mechanizmas. Rankenas siūlome rinktis iš mūsų ekspozicijoje esančių pavyzdžių ar mūsų partnerių parduotuvėse.
  • Apvadai. Standartinis durų komplektas yra su A04 arba A07 durų apvadais, tačiau gali būti pakeisti labiau išskirtiniais durų apvadais.
  • Stiklinimas. Durys stiklinamos UAB „Novalda“ ir „Langų gausa“ siūlomais stiklais. Daugiau - mūsų siūlomi stiklų raštai pasirinkimui.
  • Matmenys. Visos mūsų medžio durys gaminamos pagal jūsų individualius matmenis. Nestandartinės medinės durys paprastai užima durų angos plotą apie 1.83m2, tačiau gaminame ir daug aukštesnes duris (senamiestis, paveldas). Atvykstame durų angas išmatuoti pas jus į objektą.
  • Dizainas. Medinių durų gamyba yra menas. Masyvo durys gaminamos pagal mūsų siūlomus, jūsų ar jūsų dizainerio sukurtus projektus. Gaminamos tiek klasikinės medinės durys, tiek modernios durys.
  • Gamyba. Medinės durys pagal individualius užsakymus gaminamos Širvintose esančioje durų gamykloje. Visas durų gamybos procesas yra prižiūrimas patyrusių meistrų, kurie įmonėje dirba virš 20 metų. Dauguma durų konstrukcijos elementų gaminami nenaudojant automatizuotų linijų, todėl kiekvienos durys yra meno kūrinys Jums. :) Visos mūsų gamintos durys yra montuojamos patyrusių stalių.
  • Garantija. savo gaminamoms medinėms vidaus durims suteikiame 5 metų garantiją.